ДЕ КУПИТИ? ДЕ КУПИТИ?

ПЛЯМОВІДПІРНА*

СТІЙКА ДО ПЛЯМ*
Main feature
АНТИСТАТИЧНА – НЕ ПРИТЯГУЄ ПИЛ
Main feature
ОСОБЛИВО СТІЙКА ДО МИТТЯ
Main feature

Śnieżka PLATINIUM® MODERN – плямовідпірна латексна фарба, покриття якої на гладких витриманих поверхнях не вбирає забруднення від водних фломастерів, кетчупу, гірчиці, кока-коли, молока, молочного шоколаду, ґрунту тощо. Виготовлена з використанням інноваційного компонента TeflonTM surface protector, що забезпечує менший ступінь притягання забруднень і відмінні експлуатаційні властивості. Завдяки поєднанню підібраних згущувачів й високоякісних компонентів зменшується рівень розбризкування фарби, підвищується її покривна здатність і  комфорт роботи. 

Розхід
9-12 м²/кг при одношаровому нанесенні, залежно від основи

 

Упаковка
База А, База С: 1 л, 2,5 л, 5 л, 10 л.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, деревини і деревопохідних матеріалів, а також склошпалер та інших шпалер під фарбування, всередині приміщень. З огляду на властивості та стійкість, фарбу рекомендовано для застосування у приміщеннях, які зазнають великого експлуатаційного навантаження та значних забруднень: зали, фойє, коридори, кухні, житлові й офісні кімнати та заклади харчування.

Side Feature
СПОСІБ НАНЕСЕННЯ: ПЕНЗЕЛЬ, ВАЛИК, РОЗПИЛЕННЯ
Side Feature
ЧАС ВИСИХАННЯ: МІН 3 ГОД.
Side Feature
ВІДМІННА ПОКРИВНА ЗДАТНІСТЬ
Side Feature
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ: 2
Side Feature
ТОНУЄТЬСЯ ЗГІДНО 3 ŚNIEŻKA COLOUR SYSTEM
Side Feature
ЗАБЕЗПЕЧУЄ “ДИХАННЯ” СТІН
Side Feature
НАНЕСЕННЯ ДРУГОГО ШАРУ: МІН. 2 ГОД.
Side Feature
ЕКОЛОГІЧНА
Side Feature
НЕ РОЗБРИЗКУЄТЬСЯ ПРИ НАНЕСЕННІ

*У разі застосування фарби згідно з інструкцією поданою Виробником на упаковці, на гладких витриманих основах пофарбована поверхня не вбирає забруднення і «складних» плям, наприклад, від водних фломастерів, кетчупу, гірчиці, кока-коли, апельсинового соку, молока, молочного шоколаду, ґрунту тощо. Видалення плям і «складних» забруднень з шершавих та нерівних основ може бути ускладнене. Детальну інформацію містить технічна карта виробу, яка розміщена нище. Teflon™ є зареєстрованою торговою маркою компанії Chemours, яка використовується АТ «ФФіЛ «Sniezka» на підставі ліцензії.

Download PDF Icon Технічні карта виробу Śnieżka Platinium Modern