ДЕ КУПИТИ? ДЕ КУПИТИ?

ВОЛОГОСТІЙКА

ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ ГРИБКІВ ТА ПЛІСНЯВИ
Main feature
МІСТИТЬ СИЛІКОН – ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ВОЛОГИ
Main feature
СТІЙКА ДО МИТТЯ МИЙНИМИ ЗАСОБАМИ*
Main feature

Śnieżka PLATINIUM® KITHCEN-BATH – вологостійка латексна фарба із вмістом силікону призначена для вологих приміщень, таких як кухні, ванни, пральні тощо. А завдяки інноваційній технології Silver Formula, яка містить іони срібла, фарба запобігає росту мікроорганізмів на її поверхні на рівні найсприятливішому для людини.

Розхід
9-12 м²/кг при одношаровому нанесенні, залежно від основи

Упаковка
База А: 1 л, 2,5 л, 5 л, 10 л.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Фарба з іонами срібла та силіконом, що запобігають розвитку мікроорганізмів на поверхні фарби, призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, деревини, деревопохідних матеріалів, склошпалер та інших шпалер під фарбування всередині приміщень. З огляду на властивості та стійкість, фарбу рекомендовано для фарбування приміщень, які зазнають великих експлуатаційних навантажень та впливу вологи, що спричиняє ураження поверхні грибком: кухні, ванни, пральні, басейни, виробничі цехи, пивзаводи, пекарні, напівпідвальні й підвальні приміщення, коридори, приміщення закладів харчування тощо.

Side Feature
СПОСІБ НАНЕСЕННЯ: ПЕНЗЕЛЬ, ВАЛИК, РОЗПИЛЕННЯ
Side Feature
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ: 2
Side Feature
НАНЕСЕННЯ ДРУГОГО ШАРУ: МІН. 2 ГОД.
Side Feature
ЧАС ВИСИХАННЯ: МІН 3 ГОД.
Side Feature
ТОНУЄТЬСЯ ЗГІДНО 3 ŚNIEŻKA COLOUR SYSTEM
Side Feature
ЕКОЛОГІЧНА
Side Feature
ВІДМІННА ПОКРИВНА ЗДАТНІСТЬ
Side Feature
ЗАБЕЗПЕЧУЄ “ДИХАННЯ” СТІН
Side Feature
НЕ РОЗБРИЗКУЄТЬСЯ ПРИ НАНЕСЕННІ

*Згідно з дослідженням лабораторії ТОВ «Снєжка-Україна» (Протокол випробувань від 22.06.2018), продукт демонструє стійкість при митті водою з додаванням мийних засобів для посуду, що не містять хлору. Детальну інформацію містить технічна карта виробу, яка розміщена нище.

Download PDF Icon Технічні карта виробу Śnieżka Platinium Kitchen & Bath